miinikaa@onet.pl

TEA TREE gleboko oczyszczajace paski

Zaskórniki są tematem tabu już od dłuższego czasu. Na rynku producenci prześcigają się w wymyślaniu nowości które na chwilę pozwolą pozbyć się ciągle powracającego problemu od maseczek po plastry które usuwają zaskórniki w sposób mechaniczny. Dziś mam dla was recenzję plastrów Tea Tree Beauty Formulas które miałam okazję kilka razy wypróbować i które zadowoliły mnie wystarczająco aby śmiało móc je zrecenzować i polecić.

W opakowaniu Tea Tree mamy 6 dużych indywidualnie zapakowanych plastrów. Każdy z nich jej dodatkowo zabezpieczony plastikowa warstwą ochronną tak aby plaster po wyciągnięciu nie miał kontaktu z brudem, kurzem etc. Przed użyciem plastrów Tea Tree należy zmyć cały makijaż skóra twarzy musi być czysta, osobiście polecam przed przyklejeniem plastrów zrobić ciepły kompres w postaci gazy moczonej w ciepłej wodzie i przykładać go na nos tak aby rozszerzył pory dzięki czemu plasterek usunie więcej i dokładniej.,2-4 minuty wystarczą. Przed przyklejeniem plasterka należy zwilżyć nos i wtedy przyłożyć plaster dokładnie dociskając go do skóry. Czekamy około 15 minut do wyschnięcia i delikatnie usuwamy plaster. Według producenta: Usuwają zaskórniki, sebum i inne zanieczyszczenia zatykające pory nosa. Działają ściągające, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie zmniejszają wydzielanie sebum.

Często po ściągnięciu plastra możecie czuć lekkie szczypanie czy też mogą powstać małe rany które znikną w ciągu kilku dni. Pamiętajcie aby nie przyklejać plastrów w miejsca gdzie macie rany czy duże stany zapalne skóry.
Producent zaleca aby przyklejać plaster tylko na skórę nosa jednak ja dla własnych potrzeb pocięłam jeden plaster i przykleiłam na brodę oraz między brwi gdzie sprawdziły się równie dobrze. Plastry można przyklejać nie więcej niż 3 razy w tygodniu.


Składniki:
Polyvinyl, Alcohol,Glyberin,Almond Oil PEG-6 Esters, Hamamelis Virginian , Melaleuca Alterifolia Leaf Oil, Dipotassiuym Glycyrrhizate.

Cena: ok. 14 zł za 6 plastrów (opakowanie )
Dostępność: Drogerie Kosmyk, Natura

Ocena : 7/10 mimo tego że działają i usuwają zaskórniki to niestety nie wszystkie, duża część nadal zostaje i trzeba użyć plastrów kolejny raz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie uznaję obserwowanie za obserwowanie